USA keleti partja és Kanada - körutazás

Beleértve a „1000 sziget” körüli hajókirándulást és városnézést New Yorkban
Szállodák
USA & Kanada
  • Reggeli
  • 14 nap
  • beleértve a repülőutat Budapestről vagy Bécsből
Utazási időszak 2026.05.10. - 2026.10.17.
Személyenként 1 276 990 Ft -tól
Utazási kód: 9828037
  • Fedezze fel az Egyesült Államok és Kanada keleti részének összes nevezetességét egy utazás során
  • Látogassa meg New York, Philadelphia, Toronto és Montreal nagyvárosaikat
  • Fedezze fel Kanada fővárosát, Ottawát, és az Egyesült Államok fővárosát, Washington D.C.-t
  • Fedezze fel a lélegzetelállító tájakat, mint például a „Thousand Islands” bioszféra rezervátumot
  • Látogassa meg a világ csodáját, a Niagara-vízesést
  • Nyerjen betekintést az amishok életébe
Szezonok Időpontok indulási repülőtér Kétágyas szoba Egyágyas szoba
„A” szezon2026.05.10. - 2026.05.23.Bécsből/BécsbeHUF 1 276 990.-HUF1 711 990.-
Budapestből/BudapestigHUF 1 459 990.-HUF 1 899 900.-
„B” szezon2026.09.06. - 2026.09.19.Bécsből/BécsbeHUF 1 286 990.-HUF 1 711 990.-
Budapestből/BudapestigHUF 1 286 990.-HUF 1 711 990.-
„B” szezon2026.09.20. - 2026.10.03.Bécsből/BécsbeHUF 1 286 990.-HUF 1 711 990.-
„C” szezon2026.10.04. - 2026.10.17.Bécsből/BécsbeHUF 1 351 990.-HUF 1 788 990.-
Az ár Személyenként és a teljes tartózkodásra vonatkozik.
Foglalási információ
Kétágyas szoba (kétágyas szoba): minimum/maximum 2 felnőtt.
Egyágyas szoba (egyágyas szoba): minimum/maximum 1 felnőtt.
Utazási program
Nap 1 Érkezés •Repülés New Yorkba/USA. Érkezés, Meet & Greet a repülőtéren és transzfer a szállodába.
Nap 2 New York - Philadelphia - Washington, D.C. (ca. 460 km, tartam kb. 6 óra) • Repülés New Yorkba/USA. Érkezés, Meet & Greet a repülőtéren és transzfer. Reggeli után utazás Philadelphiába, ahol egy orientációs túra során megtekintheti többek között a Hall of Independence-t és a Szabadságharangot (külső megtekintés). Az Egyesült Államok függetlenségi nyilatkozatát és alkotmányát egyaránt az 1732-ben épült Independence Hallban írták alá. Az épület egy történelmi parkban áll, ahol további forradalomhoz kapcsolódó helyszínek is találhatók. Indulás az amish régióba. Lancasterben egy farmház-túra során többet megtudhat az amish közösség szokásairól, történetéről és életszínvonaláról. Továbbutazás Washington, D.C.-be a szállodába.
Nap 3 Washington, D. C. - Williamsport (ca. 330 km, tartam kb. 4 óra) • Ma reggel egy városnéző túra során felfedezheti az Egyesült Államok legismertebb és legfontosabb épületeit: a Fehér Házat, a Legfelsőbb Bíróságot és a Városházát (Capitol), az amerikai kongresszus székhelyét. Emellett megtekintheti a hatalmas Mall parkot, ahonnan láthatja Washington, Jefferson, Lincoln és Franklin D. Roosevelt elnökök lenyűgöző emlékműveit. Délután utazás Pennsylvania államba. Érkezés Williamsport környékére késő este.
Nap 4 Williamsport - Corning - Niagara Falls (ca. 365 km, tartam kb. 4 óra) • Ma reggel lehetőségük nyílik meglátogatni a csodálatos Corning Museum of Glass üvegmúzeumot (opcionálisan foglalható), ahol 3000 év üveg történelmének műtárgyai láthatók. Ezután utazás a Fingerlakes régióba, ahol közel 100 borászat található a három fő tó, a Keuka, a Seneca és a Cayuga körül. Továbbutazás a Niagara-vízeséshez, ahol orientációs túra várja az utasokat. Természetesen először is a híres vízeséseket szeretné megnézni. Egy hajókiránduláson (opcionálisan foglalható) a lehető legközelebb kerülhet a lezúduló víztömegekhez (időjárásfüggő). Ezután saját maga fedezheti fel a látnivalókat.
Nap 5 Niagara Falls - Niagara-on-the-Lake - Toronto (ca. 155 km, tartam kb. 2 óra) • A nap első állomása a 18. századi Niagara-on-the-Lake bájos városa. Egy rövid sétán megtekintheti a történelmi negyedet viktoriánus építészetével, butikjaival és galériáival. Továbbutazás Torontóba, az Ontarió-tó mentén. Délután városnéző túra keretében megtekintheti Toronto leghíresebb nevezetességeit, többek között a St. Michael's katedrálist, a városházát (City Hall) és a pénzügyi központot. Ezután lehetősége van meglátogatni a CN-Tower tornyot (opcionálisan foglalható). A CN-Tower panorámás teraszáról lélegzetelállító kilátás nyílik Toronto városára.
Nap 6 Toronto - 1.000 Isles - Ottawa, Gatineau/Kanada (ca. 450 km, tartam kb. 4,5 óra) • Kora reggel indulás a Thousand Islands (Ezer-szigetek) felé az Ontario-tó mentén. Gananoque-ból körülbelül 1 órás hajóút. A fedélzetről megcsodálhatja a Szent Lőrinc-folyó közepén elterülő számtalan szigetet. Indulás Ottawa felé, Kanada fővárosába.
Nap 7 Ottawa, Gatineau - Montreal (ca. 200 km, tartam kb. 2,5 óra) • A mai nap egy városnéző túrával kezdődik Ottawában. A túra során megtekintheti a következő látnivalókat: Parliament Hill, Embassy Row, a kormányzó és a miniszterelnök rezidenciái, a Rideau-csatorna, a National Arts Centre, a Laurier House és még sok más. Ezt követően utazás Montrealba, a világ második legnagyobb francia nyelvű városába. Itt egy vezetett városnézés során megtekintheti a nevezetességeket. Az első telepesek által „Ville-Marie”-nek nevezett Montreal érdekes kontrasztokkal nyűgözi le a látogatókat. Például az óvárosi kikötő (Vieux Port) és ezzel ellentétben az új városi központok modern épületei és számos kávézója, étterme és mozi a föld alatt.
Nap 8 Montreal - Québec City - Trois-Rivières (ca. 410 km, tartam kb. 5 óra) • Reggel meglátogatja a Village-des-Hurons-t, a Wyandot (Huron) rezervátumot Wendake-ben. A múzeumrezervátum közepén sétálhat a rekonstruált huron faluban, és megismerheti az őslakosok történetét. Ezt követően indulás Québec City felé és városnézés. Québec az egyetlen város Észak-Amerikában, amelynek még mindig megvan a történelmi óvárosa és ép erődítményei. Ez a negyed 1985-ben az UNESCO világörökség részévé vált. A vezetett túra során megtekintheti többek között az óvárost, a Vieux Portot (a régi kikötőt), a Place Royale-t és a Petit-Champlain negyedet. A parlamentnél is rövid megállást teszünk. A szabad időt felhasználhatja arra, hogy gyalog felfedezze ennek a bájos, francia nyelvű városnak a régi kis utcáit. Késő délután továbbutazunk Trois-Rivières-be.
Nap 9 Trois-Rivières - Boston/USA (ca. 586 km, tartam kb. 6 óra) • Indulás Bostonba Vermont és New Hampshire majesztikus és részben vadregényes tájakon át.
Nap 10 Boston • Délelőtt felfedezheti a történelmi Boston városát. Meglátogatja a Boston Common parkot, az Egyesült Államok legrégebbi nyilvános parkját. Innen indul útja a Freedom Trail mentén, amely összesen 16 történelmi helyszínhez vezeti el Önt ebből a történelmileg jelentős korszakból. A Faneuil Market Place, egy butikok, éttermek és üzletek gyűjtőhelye is megér egy látogatást. Útközben megtekintheti többek között a Beacon Hillt, a State House-t, a King's Chapel-t és a Bunker Hill Monument-et, egy nagy obeliszkot, amely az 1775-ös amerikai függetlenségi háborúban vívott csatára emlékeztet. Végül megtekintheti a híres Charlestown Navy Yardot. Délután szabad program, lehetőség van hajókázásra a Boston-öbölben, valamint kirándulásra a világhírű Harvard Egyetem campusára (opcionálisan foglalható).
Nap 11 Boston - New York (ca. 345 km, tartam kb. 4 óra) • Kora reggel indulás New Yorkba. Megérkezés után orientációs túra Manhattanben. Megtekintheti többek között a Wall Streetet és a pénzügyi negyedet. Élvezze a nyüzsgő, színes Times Square-t, a 5th Avenue-n található Saint Patrick's Cathedral-t, a lenyűgöző Rockefeller Center-t és a Grand Central Station főpályaudvart. Éjszakai szállás New Yorkban.
Nap 12 New York • Szabadnap New Yorkban.
Nap 13 Rückreise • Szabad idő, transzfer a repülőtérre és visszaút.
Nap 14 Érkezés Bécsbe vagy Budapestre, majd egyéni hazautazás.
Kirándulási csomag: 62 990.- fő
  • Corning Üvegmúzeum (4. nap)
    Hajókirándulás a Niagará-vízeséshez (4. nap)
    Feljutás a CN Tower panorámás emeletére (5. nap)
    Hajókirándulás a Boston-öbölben (10. nap)
    Kirándulás a Harvard Egyetem campusára (10. nap)
Egyéb
Minimális résztvevői létszám: 10 fő/alkalom.
Ha a minimális résztvevői létszám nem érhető el, az utazásszervező fenntartja magának a jogot, hogy az utazást 21 nappal az érkezés előtt lemondja.
A csomag nem tartalmazza: borravalót a sofőrnek és az idegenvezetőnek (kb. 4–6 USD/fő/nap), személyes kiadásokat, például ételeket és italokat, amelyek nem szerepelnek az utazási programban, ESTA utazási engedélyt az USA-ba. Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez költségekkel jár. Ön felelős a vízum időben történő beszerzéséért.
Az I-94 belépési dokumentum (szárazföldi úton Kanadába) ára szeptember 30-tól 30 USD-ra emelkedik személyenként, és közvetlenül a helyszínen kell megfizetni.
Megjegyzés Kanada: Felhívjuk figyelmét, hogy a buszos utazás során átlépik a kanadai határt, és a vonatkozó beutazási szabályok érvényesek.
Megjegyzés: A 21 év alatti személyeknek legalább 21 éves kísérővel kell utazniuk.
A program a helyi körülmények miatt változhat.
Ha a foglalás után névváltoztatásra kerül sor, amelynek oka kizárólag az utazó befolyásolhatóságán belül van, az ezzel járó többletköltségeket az utazóra terhelik.
Saját utazás a megfelelő repülőtérre vagy vasútállomásra.

Ez az utazás nem alkalmas mozgáskorlátozott személyek számára.
Amennyiben más információ nem kerül feltüntetésre, a felsorolt, árban foglalt szolgáltatások az utazás minden résztvevőjére vonatkoznak.
Landesinformation
A legfrissebb országinformációkat a beutazási feltételekről, egészségügyi kérdésekről, esetlegesen szükséges oltásokról, pénznemről, pénzváltásról, éghajlatról stb. a Szövetségi Európai és Nemzetközi Ügyek Minisztériumának (BMEIA) honlapján találja.
Mivel a beutazási és kiutazási feltételek folyamatosan változhatnak, kérjük, tájékozódjon az esetleges utazási korlátozásokról.
  • New York: Holiday Inn Newark International Airport
  • Washington, D.C./Rockville: Best Western Plus Rockville Hotel & Suites
  • Williamsport: Hampton Inn Williamsport-Downtown
  • Niagara Falls: Americana Conference Resort & Spa
  • Toronto: Holiday Inn Express Toronto-North York
  • Ottawa/Gatineau: Best Western Plus Gatineau Ottawa Hotel & Conference Centre - Jacques Cartier
  • Montreal: Auberge Royal Versailles
  • Trois-Rivières: Les Suites de Laviolette
  • Boston/Lexington: Best Western Plus New Englander Woburn
  • New York: Fairfield Inn & Suites Manhattan Downtown-East

AbflugBécs

DátumRepülőjáratIndulásÚti célIndulásÉrkezés
2026.05.10. - 2026.05.10.KL 1900BécsAmsterdam07:0008:50
DL 047AmsterdamNew York John F. Kennedy International Airport, NY10:0012:15
2026.09.06. - 2026.09.06.DE 4346BécsFrankfurt07:4009:00
DE 2016FrankfurtNew York John F. Kennedy International Airport, NY11:1514:05
2026.09.20. - 2026.09.20.DE 4346BécsFrankfurt08:4010:00
DE 2016FrankfurtNew York John F. Kennedy International Airport, NY11:1514:05
2026.10.04. - 2026.10.04.DE 4346BécsFrankfurt07:4009:00
DE 2016FrankfurtNew York John F. Kennedy International Airport, NY11:1514:05

LandungBécs

DátumRepülőjáratIndulásÚti célIndulásÉrkezés
2026.05.22. - 2026.05.22.KL 644New York John F. Kennedy International Airport, NYAmsterdam21:1010:30 (+1)
KL 1903AmsterdamBécs11:50 (+1)13:35
2026.09.18. - 2026.10.16.DE 2017New York John F. Kennedy International Airport, NYFrankfurt16:0505:45 (+1)
DE 4347FrankfurtBécs07:55 (+1)09:15

(+...) = a következő napon
A megadott repülési idők valamint légitársaságok tájékoztató jellegűek, és az utazásszervező a vonatkozó jogszabályi és szerződéses keretek között módosíthatja őket. Az időpontok minden esetben a helyi idő szerint értendők.

AbflugBudapest

DátumRepülőjáratIndulásÚti célIndulásÉrkezés
2026.05.10. - 2026.05.10.KL1362BudapestAmsterdam06:0008:05
DL 049AmsterdamNew York John F. Kennedy International Airport, NY11:1013:20

LandungBudapest

DátumRepülőjáratIndulásÚti célIndulásÉrkezés
2026.05.22. - 2026.05.22.KL644New York John F. Kennedy International Airport, NYAmsterdam21:1010:30 (+1)
KL1367AmsterdamBudapest14:35 (+1)16:30

(+...) = a következő napon
A megadott repülési idők valamint légitársaságok tájékoztató jellegűek, és az utazásszervező a vonatkozó jogszabályi és szerződéses keretek között módosíthatja őket. Az időpontok minden esetben a helyi idő szerint értendők.
Ez az utazás 2025.11.20. 10:00 és 2026.07.01. 20:00 óra között foglalható.
A szöveg és a kép módosításának jogát fenntartjuk.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.